Despre Noi

Asociaţia „Grigore Moisil”

Este o asociație socio-culturală cu sediul în Bistrița, aceasta a fost creata cu scopul declarat de a promova personalitatea lui Grigore Moisil.

Prin toate evenimentele pe care asociația își propune să le organizeze, vom promova excelența, principiile și valorile celui supranumit “părintele informaticii”.

Credem cu tărie, în caracterul formator al modelului intelectual reprezentat de Grigore Moisil, pentru tinerele generații și în importanța ca aceste tipologii umane și intelectuale să fie promovate.

Block Chain Business & Merchant Solutions

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas consectetur, elit vitae facilisis eleifend, ipsum elit lobortis eros, elementum porta mi felis ut massa. Suspendisse eleifend pharetra